biuro handlowe
Al. Jerozolimskie 202, 02-486 Warszawa
tel. 22 8740 360, mobile. 601 36 17 22
e-mail:

FITOTRONY

Poprzez szerokie spektrum możliwości zmiany cech klimatu otrzymują Państwo nieograniczone możliwości badań w warunkach kontrolowanych i sterowanych elektronicznie fitotronów. Zastosowanie lamp o możliwości regulacji natężenia i rodzaju światła, sterowanie temperaturą, możliwość oddziaływania na wilgotność powietrza czy stężenie dwutlenku węgla to tylko część zmiennych, którymi kierując mogą Państwo osiągnąć każdy założony cel.

Proponujemy Państwu zarówno niewielkie fitotrony szafkowe, wielkogabarytowe urządzenia typu „WALK-IN”, jak również zajmujemy się kompleksową adaptacją i przygotowaniem pomieszczeń pod komory fitotronowe.

Fitotrony szafkowe / wolnostojące:

Wybierając urządzenie fitotronowe w naszej firmie mają Państwo gwarancję:

  • niezawodności i najwyższej klasy podzespołów
  • procesu produkcji z zachowaniem wysokich standardów
  • możliwości dopasowania konstrukcji do potrzeb użytkownika
  • doboru wielu opcji wyposażenia podstawowego i opcjonalnego
  • dopasowania odpowiednich akcesoriów
  • pełne wsparcie serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne

O tym że zakup fitotronu w firmie Biosell jest najlepszym wyborem świadczy duża liczba użytkowników, którzy w swojej pracy stawiają na bezawaryjną pracę urządzeń i skuteczność prowadzonych badań.

Copyright © 2014 BIOSELL

Wszelkie teksty, zdjęcia i grafiki prezentowane na stronie fitotrony.pl chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie publikowanie bez zgody autorów jest zabronione.

projekt SITEPROMOTION